Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Podkłady medyczne – niezastąpione, nie tylko w medycynie

Podkłady medyczne to jeden z niezbędnych artykułów higienicznych, które używane są głównie w placówkach służby zdrowia. Ich celem jest utrzymanie odpowiedniego poziomu higieny w miejscach, gdzie jest to wymagane przez wzgląd na zdrowie i bezpieczeństwo pracowników oraz pacjentów a także dla zabezpieczenie materiałów, prześcieradła lub łóżka przed zabrudzeniem.

Higiena najważniejsza!

Podkłady medyczne  stanowią warstwę ochronną, na której może położyć się lub usiąść pacjent podczas badania, lub klient w trakcie zabiegu kosmetycznego, albo masażu. Zapewniają sterylne warunki, minimalizując ryzyko zakażeń oraz podnosząc komfort dla korzystającej z nich osoby. Dobrze dobrane podkłady medyczne, pozwalają na zachowanie wysokich standardów higieny, można je szybko wymienić, gwarantując uczucie suchości oraz eliminując potencjalne ryzyko zakażenia.

Również dla szczeniaka?

doskonałe sprawdzi się, podczas zabiegów pielęgnacyjnych, zmiany pieluch oraz opatrunków. Główne zastosowanie znajduje w szpitalach, przychodniach oraz gabinetach lekarskich – przy zabiegach i badaniach. I choć powstały one z myślą o specjalistycznych przychodniach i gabinetach, to jednak takie  mają znacznie większe możliwości. Podkłady stosuje się na kozetki lekarskie, stoły pediatryczne, stoły do masażu, stoły rehabilitacyjne, fotele do zabiegów kosmetycznych, przy zabiegach stomatologicznych, podczas masaży w gabinetach fizjoterapeutycznych, ale także na fotelach dentystycznych, ginekologicznych oraz kosmetycznych, we fryzjerstwie, SPA oraz w studiach tatuażu. wykorzystuje się też gabinetach weterynaryjnych, podczas zabiegów oraz w kojcach dla szczeniaków. Pomocny bywa także przy transporcie zwierząt. Stosowane są jako osłona kozetki, na krzesła, fotele, wózki inwalidzkie, jako nieprzemakalna ochrona na materac i łóżko. Podkłady medyczne są tak doceniane, poprzez nieporównywalne walory użytkowe, co przekłada się na komfort i wygodę przy zachowaniu najwyższych standardów higieny.

Takie pokrycia higieniczne ułatwiają pracę personelu medycznego oraz sprzątającego.

Dodatkowo występują w wielu rozmiarach, co pozwala dopasować je do każdego łóżka czy fotela. Małymi podkładami higienicznymi możemy zabezpieczać np. strefy zmiany opatrunku, większymi łóżka i materace. Wszystkie sprzedawane są w rolkach, dzięki czemu można łatwo rozwinąć wymaganą ilość papieru. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne w transporcie, oraz w dużych placówkach, gdzie tradycyjne materiały trzeba było ciągle prać i dezynfekować.

Skład

Dobrej jakości podkłady medyczne odznaczają się przede wszystkim zastosowaniem odpowiednich materiałów. Produkty posiadają wkład, który zrobiony jest z miękkiej, białej czystej celulozy, są bardzo lekkie, wygodne w użyciu, nie rozwarstwiają się, gwarantując rewelacyjną funkcjonalność. Dwuwarstwowe zapewniają przede wszystkim wytrzymałość, są podatne na przedarcia, zapewniając jednocześnie odpowiedni poziom higieny.

Najbardziej popularne są celulozowe i włóknikowe. Wyroby włóknikowe są najprzyjemniejsze w dotyku. Odznaczają się odpornością na rozrywanie, dzięki czemu zapewniają odpowiednie warunki do przeprowadzenia zabiegu.

Skóra z problemami

Prześcieradło medyczne jest miękkie w dotyku i przyjazny dla skóry, nie podrażniając jej – co jest szczególnie istotne w przypadku osób z alergiami.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]