Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Powiększanie ust. Jaką metodę wybrać dla siebie?

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym to metoda zupełnie bezpieczna i bezinwazyjna. Nic więc dziwnego, że jest tak popularna, iż wiedzie prym wśród zabiegów medycyny estetycznej. Usta to część twarzy, która jest dla większości kobiet bardzo istotna. Niestety natura bywa niesprawiedliwa i nie wszystkich obdarzyła symetrycznymi, pełnymi ustami. Na szczęście jest medycyna estetyczna! Dowiedz się, jaka metoda powiększania i modelowania będzie dla Ciebie najlepsza!

Dostosuj metodę idealną dla siebie

Metoda korekcji ust zawsze powinna być dostosowana indywidualnie. Jest zależna od wielu czynników, w tym m.in. do typu urody, wyjściowego kształtu ust i do oczekiwanych rezultatów. Nie ma jednego idealnego sposobu na uzyskanie wymarzonego efektu u wszystkich osób. Każde usta są inne, wymagają odmiennej korekcji i techniki ich modelowania. Wykwalifikowany i doświadczony lekarz bez problemu zaproponuje odpowiednią metodę, która przyniesie najwięcej korzyści i będzie dostosowana do konkretnej pacjentki. Jeśli szukasz miejsca, gdzie doświadczeni fachowcy pomogą Ci cieszyć się ustami Twoich marzeń, Ruczaj Clinic może spełnić Twoje oczekiwania.

Metody korygowania ust kwasem hialuronowym

Iniekcja kwasem hialuronowym to nie jedyny sposób na powiększenie ust czy zmianę ich wyglądu. Wyróżnia się również ich korekcję za pomocą lasera, wypełnienia ich własną tkanką tłuszczową, cięciu, implantów czy przy użyciu nici korekcyjnych. Jednak to właśnie metoda z użyciem kwasu hialuronowego jest najpopularniejsza. Jakie są jej rodzaje?

Russian Lips

Russian Lips to metoda, która skupia się na podkreśleniu łuku Kupidyna i lekkiego rozciągnięcia ust, bez wrażenia ich napompowania. Co ciekawe, wiele osób może nie zorientować się nawet, że poddałaś się zabiegowi, gdyż efekty są zazwyczaj bardzo naturalne i nieprzerysowane.

Metoda Russian Lips pomaga wydobyć naturalne piękno ust, delikatnie je poprawiając. Nie ma na celu całkowitej zmiany ich kształtu. Wykonuje się ją za pomocą licznych nakłuć i modelowania warg na płasko, poprzez wstrzykiwanie kwasu hialuronowego prostopadle do czerwieni wargowej.

Jeśli zależy Ci na podkreśleniu konturu ust i zaznaczenia łuku Kupidyna, Russian Lips będzie metodą idealną dla Ciebie.

Baby Dolls Lips

Założeniem tej metody jest uzyskanie bardzo dziewczęcego efektu. Polega na podkreśleniu środkowej części obu warg, w celu ich uwydatnienia. Stosuje się też wywinięcie dolnej wargi w jej centralnej części oraz podkreślenie konturu ust. Usta Baby Doll dają wrażenie lekko otwartych i wyglądają bardzo kobieco. To dobry sposób na odmłodzony wygląd całej twarzy.

French Lips

Paryska metoda na powiększanie ust. Jej głównym założeniem jest nadanie im zmysłowości. Efekt ten osiąga się poprzez zaakcentowanie łuku Kupidyna oraz podanie największej ilości preparatu w centralnej części ust. Wskazane jest także uniesienie ich kącików. French Lips sprawia, że usta wyglądają zalotnie, kobieco i niejeden mężczyzna miałby ochotę je… pocałować!

„Skutki uboczne” powiększania i modelowania ust

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że iniekcja kwasem hialuronowym wpływa nie tylko na modelowanie czy powiększanie ust. Niesie za sobą przyjemne „skutki uboczne”, w postaci nawilżenia ust. To szczególnie ważne dla osób, które borykały się wcześniej z ich permanentnym wysuszeniem. Ponadto ostrzykiwanie ust wpływa też na wygładzenie zmarszczek w ich obrębie.

Co jeszcze można osiągnąć dzięki ostrzykiwaniu kwasem hialuronowym?

– wyrównanie asymetrii warg,

– podkreślenie, a także „rekonstrukcja” łuku Kupidyna, czyli przywrócenie mu dawnego wyglądu (z wiekiem jego rynienka się zaciera i spłaszcza),

– przywrócenie ustom właściwych proporcji,

– efekt wywinięcia warg (w zależności od metody – górnej lub dolnej).

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 3]