Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Dlaczego aktywne rodziny kupują wodoodporny box na rower StoreMax?

Każdą wolną chwilę przeznaczasz na wycieczki rowerowe w rodzinnym gronie? A może chciałbyś zachęcić dzieci do uprawiania sportu, ale brakuje Ci miejsca na przechowywanie rowerów i hulajnóg? Zobacz, jak radzą sobie z tym problemem aktywni rodzice, którzy wybrali solidne boxy na rowery StoreMax!

Wodoodporny garaż ogrodowy z 20-letnią gwarancją

Co wyróżnia nowoczesny schowek na rowery? Funkcjonalność, szczelnośćtrwałość i zachowanie estetycznego wyglądu nawet przez kilka dekadMini garaż rowerowy StoreMax nie rdzewieje, nie przecieka i wygląda świetnie, choć nie wymaga malowania ani konserwacji.

Zakup boxu na rower, na który dajemy aż 20 lat gwarancji, przyniesie Ci oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki niemu zapomnisz o zakupie farb, środków konserwujących i wymianie garażu na nowy co kilka sezonów. A zamiast tracić wiele godzin na odświeżanie wyglądu i uszczelnianie garażu, spędzisz je beztrosko na rodzinnej wycieczce rowerowej za miasto.

Pojemny box na rower, hulajnogi i deskorolki

W metalowym garażu ogrodowym StoreMax z łatwością zmieścisz rowery przeznaczone dla dorosłych i dla dzieci. A po ich umieszczeniu w pakownym schowku ze zdziwieniem odkryjesz, że zostało jeszcze miejsce na hulajnogi i deskorolki!

Wszystkie przedmioty możesz wygodnie wyjąć, korzystając z dwuczęściowego systemu rolet wspomaganego praktycznymi sprężynami. Dzięki niemu uzyskasz szybki dostęp do schowka na rowery – od góry oraz z boku. I to bez konieczności siłowania się z niedomykającymi się drzwiczkami czy spadającą pokrywą. Wyjmowanie oraz chowanie rowerów po powrocie z wycieczki jeszcze nigdy nie było tak wygodne i proste!

Garaż na rower czy praktyczny schowek?

StoreMax to nie zwykły box, lecz inwestycja na dekady. Czy jednak będzie Ci nadal potrzebny, gdy Twoje dzieci dorosną? Oczywiście – wtedy po prostu zamienisz rowerki i hulajnogi na inne sprzęty, które w przyszłości będą uprzyjemniać Ci czas.

Mały garaż na rowery może pełnić funkcję schowka na narzędzia ogrodowe, odkurzacz do liści i kosiarkę. Łatwo odnajdziesz w nim wszystko, czego szukasz, jeśli dokupisz jeden z dodatkowych zestawów półek. Ich odpowiednia konfiguracja pozwoli Ci także na wygodne przechowywanie poduszek ogrodowychchemii basenowej lub akcesoriów przydatnych podczas grillowania.

Możliwości wykorzystania przestrzeni funkcjonalnego mini garażu rowerowego jest bardzo wiele. Wystarczy dopasowywać wnętrze StoreMaxu do aktualnych potrzeb, które będą się zmieniać na przestrzeni dekad użytkowania praktycznego boxu.

Garaż na rowery (nie tylko) dla aktywnej rodziny

Metalowy składzik to także idealne rozwiązanie dla biznesu. Rozważ jego zakup, jeśli prowadzisz hotel lub malowniczo położoną restaurację, w której brakuje wodoodpornego schowka. W pojemnym boksie StoreMax zabezpieczysz przed deszczem wszystkie akcesoria, które umilą Twoim klientom przebywanie na świeżym powietrzu. Przechowywanie poduszek, koców, tacsztućców czy kart menu to tylko niektóre przykłady jego wykorzystania.

Metalowy garaż ogrodowy StoreMax sprawdzi się również w roli pojemnika na kosze do segregacji odpadów lub małego magazynku na użytek firmy. Ten niewielki schowek ułatwia organizację przestrzeni i zachowanie porządku w przedsiębiorstwach z niemal każdej branży.

Chcesz dowiedzieć się więcej o rodzinnych garażach na rowery StoreMax? A możesz szukasz praktycznego składziku do swojej firmy?

Zadzwoń do nas i dowiedz się, które akcesoria pozwolą dopasować box na rowery do Twoich potrzeb! Czekamy na Twój telefon pod nr: +48 531 782 978 lub +48 692 449 474.
Możesz też wysłać wiadomość na adres: [email protected]

Zapraszamy do kontaktu!

Garaże Ogrodowe

www.garaze-ogrodowe.pl