Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Sprawdź, który wibrator będzie dla Ciebie najlepszy!

Zastanawiasz się nad zakupem wibratora? Chcesz lepiej poznać swoje ciało? A może doskonale wiesz już, co lubisz? Wibratory są dostępne w wielu różnych wariantach. Który będzie odpowiedni dla Ciebie i zaspokoi Twoje potrzeby? Czytaj dalej i znajdź odpowiedni wariant!

Stymulatory łechtaczki

Stymulatory łechtaczki są specjalnie zaprojektowane tak, byś mogła doświadczyć najlepszych doznań erotycznych. Zazwyczaj pokryte są miękkim i delikatnym materiałem, który jest przyjemny w dotyku. Co ważne, są modele, które są wodoodporne. Użyj stymulatora podczas relaksacyjnej kąpieli, a zobaczysz, że nigdy wcześniej nie była tak przyjemna! Pozwól sobie na doznania zbliżone do masażu erotycznego. Takie zabawki mają różną moc. Możesz wybrać subtelną opcję albo włączyć taką, która gwarantuje silne doznania. Odkryj swoją seksualność na nowo i poznaj samą siebie!

Wibratory na aplikację — czy to możliwe?

Szukasz, wraz z partnerem ciekawych erotycznych gadżetów? A może wyjazd chwilowo Was rozdzielił? Związek na odległość nie jest łatwy. I tu przychodzą Wam z pomocą wibratory, którymi steruje aplikacja! To idealne rozwiązanie dla par. Specjalny model wibratora połączony jest z aplikacją, którą możesz pobrać na swojego smartfona. Za jej pomocą Twój partner może sterować wibratorem z dowolnego miejsca. Niezbędny jest tylko dostęp do Internetu. Są modele, które posiadają specjalną opcję touch-sense. Pozwala ona kontrolować wibracje ruchami palców na ekranie! Gdy przesuniesz palcem, czujnik zmienia intensywność wibracji. Żadna odległość nie będzie Wam straszna. Odkryjcie razem nowe możliwości w Waszym życiu seksualnym.

Wibratory dla par

Wibratory dla par mogą mieć różną formę, ale mają jeden cel — zapewnić Wam więcej niesamowitych doznań. Takie zabawki stymulują równo obu partnerów. Wzmocnią Wasze wzajemne odczucia, które nigdy wcześniej nie były tak intensywne! Są modele, które nie wymagają użycia rąk czy pasków. Nic nie wypada, wszystko zostaje na swoim miejscu. Zasada jest prosta — im większa średnica wibratora, tym większa wrażliwość podczas seksu. Pamiętaj, że wibratory nie oznaczają zabawy w pojedynkę!

Króliczek specjalnie dla Ciebie

Czym jest wibrator, zwany króliczkiem? To proste! Ma dodatkową końcówkę, która odpowiedzialna jest za stymulację łechtaczki. Jeżeli zwrócisz uwagę przy zakupie na to, by końcówka wibratora była odpowiednio wygięta, zapewnisz sobie nieziemskie doznania! Dlaczego? Jego wibracje nie tylko pobudzą Twoją łechtaczkę. Jego główka będzie stymulować też punkt G! Pozwól, by doprowadził Cię do szaleństwa!

Wibratory mają wiele modeli. Przed kupnem warto, byś zapoznała się z nimi i wybrała taki, który będzie idealny dla Ciebie. Bardzo szeroką ofertę z tego zakresu ma chociażby sklep LoveSense. Poznaj swoje ciało i pozwól sobie na relaks i przyjemność!