Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Czym powinna odznaczać się dobra lampa do paznokci?

Chcąc wykonać manicure hybrydowy, żelowy lub akrylożelowy w domu, musisz zaopatrzyć się w wysokiej jakości lampę do paznokci, ponieważ produkty użyte do wymienionych stylizacji wymagają utrwalenia. Czym kierować się podczas wyboru tego urządzenia? Jakie cechy i funkcje powinno posiadać? Dowiedz się i spraw sobie funkcjonalny prezent!

Lampa do paznokci – jak działa i do czego służy?

Obecnie najchętniej wybieranym rozwiązaniem jest lampa UV/LED. Jak sama nazwa wskazuje, łączy w sobie światło LED, którego źródłem są diody elektroluminescencyjne, oraz światło UV, czyli ultrafiolet. Połączenie to czyni lampę urządzeniem o wszechstronnym zastosowaniu, ponieważ sprawia, że można w nim utrwalić wszystkie produkty – zarówno lakier hybrydowy, żel i akrylożel. Dostępne na rynku lampy UV i lampy LED nie są uniwersalne, np. w lampie LED nie utrwalisz żelu UV i innych produktów światłoutwardzalnych.

Jeśli decydujesz się na zastosowanie wyżej wymienionych kosmetyków do stworzenia trwałego manicure, musisz zainwestować w dobry sprzęt, bo bez niego nie wykonasz stylizacji. Jaka jest najlepsza lampa do paznokci? Czym powinna się charakteryzować?

Lampa do paznokci – na to zwróć uwagę!

Najlepsza lampa do paznokci to ta, która… spełnia wszystkie wymagania. Te zaś mogą być różne w zależności od potrzeb i pomysłu na domowe stylizacje. Zanim więc kupisz urządzenie, dokładnie poznaj jego funkcje i możliwości. Poświęć chwilę na porównanie kilku produktów, aby wybrać ten najpełniej wpisujący się w Twoje oczekiwania. Zwróć uwagę na następujące kwestie.

Moc urządzenia

24W, 36W czy 48W – jaką moc wybrać? To bardzo często zadawane pytanie, ale nie ma na nie jednoznacznej odpowiedzi. Zależy ona bowiem od tego, jaki manicure/pedicure zamierzasz robić oraz jak często i jak długo będziesz korzystać z lampy. Jeżeli szukasz urządzenia wyłącznie do użytku domowego i planujesz robić głównie hybrydę, lampa o mocy 24W w zupełności wystarczy. Gdy natomiast potrzebujesz sprzętu do salonu, w którym będzie on pracował wiele godzin dziennie, utrwalając najbardziej wymyślne stylizacje, zdecyduj się na wyższą moc.

Kształt i rozmiar

Gdy porównasz różne oferty, szybko zauważysz, że lampa lampie naprawdę nierówna. Powinna ona cechować się ergonomicznym kształtem i dużym rozmiarem, aby umieszczenie w niej całej dłoni nie stanowiło problemu. Pamiętaj, że jeśli chcesz kupić sprzęt do salonu, powinien on dodatkowo odznaczać się estetycznym wykonaniem!

Funkcje

Wysokiej jakości lampa powinna cechować się mnogością przydatnych funkcji i być intuicyjna w obsłudze – bez względu na to, czy będziesz wykorzystywać ją w domu, czy w pracy. Zwróć uwagę m.in. na to, czy posiada duży, czytelny wyświetlacz. Dobrze, jeśli jest wyposażona w kilka trybów utwardzania (najczęściej występujące to 30s, 60s i 90s). Inne przydatne funkcje to np. low heat mode (stopniowe zwiększanie mocy zapobiegające pieczeniu płytki i marszczeniu się lakieru), dual led (szybkie i równomierne utrwalanie) i sensor ruchu (automatyczne włączenie lampy od razu po włożeniu dłoni). Nie bez znaczenia dla wygody pracy są: odczepiany spód, chłodzący wentylator i cicha praca urządzenia – zwłaszcza gdy spędzasz przy lampie wiele godzin.

Porównaj wybrane oferty lamp do paznokci, aby dokonać świadomego zakupu, który przyniesie Ci mnóstwa radości i satysfakcji z użytkowania!

Artykuł sponsorowany.