Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Kolczyki złote kółka, zestaw pierścionków i minimalistyczny łańcuszek, czyli biżuteria w stylu Hailey Bieber!

Hailey Bieber to zdecydowanie ikona mody i stylu obecnych czasów. Każda jej stylizacja jest w pełni przemyślana, a każdy element outfitu – strój, akcesoria i biżuteria – stanowią kompozycję doskonałą. Jej styl naśladują miliony kobiet na całym świecie. Ta dziewczyna to prawdziwa IT girl, to ona wyznacza trendy! Wśród biżuteryjnych dodatków jej znakiem rozpoznawczym są kolczyki złote kółka, zestaw pierścionków i delikatny łańcuszek. Zobacz, jak ona to nosi!

Kolczyki złote kółka

Kolczyki złote kółka zdecydowanie nie są niczym nowym w modzie. Dotychczas kojarzone były z różnymi celebrytami, przede wszystkim z gwiazdami muzyki latynoskiej. To Jennifer Lopez była jedną z pierwszych, która popularyzowała ten model kolczyków. Nosiła je zarówno na scenie, jako element kostiumu, jak i na czerwonym dywanie, jako dodatek stanowiący uzupełnienie wieczorowej sukni. Kolczyki ze złota w kształcie kółek to także element biżuteryjny będący częścią wizerunku scenicznego gwiazd kina lat 50 i 60. Jednak Hailey Bieber nosi je w innym, charakterystycznym dla niej stylu. Wybiera modele mniejsze, ale szersze. Na pierwszy rzut oka sprawiają one wrażenie dość ciężkich, jednak w rzeczywistości, te wykonane z dobrej jakości materiału, zdecydowanie nie stanowią ciężaru dla uszu. Co więcej, taki model, nie jest tylko dodatkiem do stylizacji – jest jej FUNDAMENTEM! Takie kolczyki najlepiej prezentują się z basicowym outfitem, np. takim w stylu Old Money.

Zestaw pierścionków 

Hailey Bieber uwielbia oryginalne kompozycje z pierścionków. Jej domowa kolekcja zawiera wiele pierścionków o różnych kształtach i wzorach, które zestawia w ciekawe i unikalne zestawy. Na jednym palcu łączy zarówno okrągłe, kwadratowe, jak i trójkątne pierścionki. Często miesza również różne rodzaje kamieni, takie jak cyrkonie, diamenty czy kamienie szlachetne, co dodaje jeszcze więcej blasku i koloru do stylizacji jej dłoni.
Hailey eksperymentuje także z różnymi metalami. Nosząc jednocześnie złote i srebrne pierścionki, tworzy ciekawą kontrastującą paletę kolorów. Czasami  wybiera również pierścionki wykonane z miedzi, brązu lub innego metalu, który dodaje jeszcze więcej charakteru i unikalności do jej stylizacji.
Wszystkie te różnorodne elementy łączą się w harmonijną, ale jednocześnie interesującą całość. Hailey potrafi stworzyć wyważone kompozycje, które idealnie pasują do jej stylu i podkreślają jej indywidualność i oryginalny charakter.

Minimalistyczny łańcuszek (z zawieszką w kształcie literki)

Trzecim elementem biżuterii, który jest charakterystyczny dla stylu Hailey Bieber jest delikatny łańcuszek– czasami cały zestaw, a czasami jeden pojedynczy. Zawsze jednak jest to model wykonany z wysokiej jakości złota lub srebra. Charakterystyczny dla niej model to taki złożony z bardzo cienkich ogniw, które nadają mu subtelny i elegancki wygląd. Często na końcu łańcuszka znajduje się zawieszka w kształcie litery B, to pierwsza literka jej nazwiska. Minimalistyczne łańcuszki z zawieszką w kształcie literki są jednym z ulubionych dodatków Hailey Bieber, który często nosi na różne okazje i do wielu różnych outfitów. Ich subtelna elegancja doskonale wpisuje się w minimalistyczny i nowoczesny styl Hailey. Tutaj warto dodać, że taki spersonalizowany naszyjnik to dobry pomysł na prezent dla bliskiej nam osoby.

Artykuł gościnny.