Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Oto 3 powody, które skłonią Cię do zakupu drewnianego zegarka

Zegarki na rękę od lat są nieodłącznym elementem zarówno kobiecych, jak i męskich stylizacji. Oprócz wskazywania godziny mogą być też efektownym dodatkiem, który uzupełnia Twój ubiór. Czasomierz zamknięty w eleganckiej, drewnianej obudowie to klasa sama w sobie. Dlaczego akurat drewno? Co sprawia, że tego typu zegarki zyskują coraz większą popularność? Przeczytaj ten artykuł i przekonaj się na własnej skórze — czas start!

1. Drewniany zegarek to rzadkość, więc postaw na oryginalność

Ilu z Twoich znajomych lub członków rodziny ma drewniany zegarek? Nie możesz przypomnieć sobie nikogo? To znak, że tego typu czasomierze to prawdziwe unikaty. Możesz mieć naprawdę oryginalne i niepowtarzalne urządzenie, które nie występuje na szeroką skalę. Struktura naturalnego drewna przyciąga wzrok, a subtelna tarcza nie narzuca się swoim wyglądem. Oszczędność zdobień i precyzja widoczna w każdym detalu sprawiają, że większość modeli to bardzo uniwersalne dodatki do codziennych stylizacji. Drewniany zegarek zachwyci nie tylko wielbicieli stylu vintage. Minimalistyczne konstrukcje przekonają również fanów nowoczesnych rozwiązań.

2. Ekologiczne mierzenie czasu

W dobie pogłębiających się zmian klimatycznych każde działanie człowieka ma ogromny wpływ na środowisko. Drewniany zegarek jest alternatywą na wszędobylski plastik i inne tworzywa sztuczne, które degradują planetę. Jeśli można zniwelować z otoczenia czynniki wpływające na nią negatywnie, dlaczego nie…? Moda często kształtuje widzenie świata. Wykorzystanie drewna jako naturalnego materiału do tworzenia zegarków jest szczególnie mile widziane. Wybierając drewniany zegarek zamiast plastikowego, działasz w imię ekologii. Kupując go, zyskujesz również bardzo trwały i wytrzymały sprzęt.

3. Nieprzeciętna jakość wykonania, czyli drewniany zegarek, który posłuży przez  lata

Do produkcji drewnianych zegarków wykorzystywany jest starannie wyselekcjonowany materiał. Drewno musi być każdorazowo poddane odpowiedniemu przygotowaniu. Jego obróbka wymaga od twórców wyjątkowej wprawy i precyzji. Czasomierze powstają z gatunków, które wyróżnia najwyższa higroskopijność i duża porowatość, dlatego drewniane zegarki są tak solidne. Dbałość o każdy szczegół możesz dostrzec np. w drewnianych zegarkach znajdujących się w e-sklepie RealForest.