Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Bluzy medyczne, alternatywa dla tradycyjnego kitla

Wiele osób pamięta widok szpitala czy przychodni, w których personel medyczny obowiązkowo nosił białe uniformy. Obecnie trend ten bardzo się zmienił. Asortyment ubioru medycznego jest na tyle szeroki, że każdy może znaleźć ubiór odpowiedni dla siebie. Różnorodna kolorystyka, fason sprawiają, że bluza medyczna będzie doskonałym i wygodnym rozwiązaniem.

Wygoda to podstawa

Praca lekarza, pielęgniarki jest zajęciem wyczerpującym, wymagającym wiele uwagi i skupienia. Praca pod presją czasu, często połączona ze stresem, odpowiedzialność za pacjenta istotnie obciążają pracowników. Odpowiednio dopasowana, przygotowana z najlepszej jakości materiałów odzież medyczna pozwala zachować wygodę i skupić się na tym, co jest naprawdę ważne – na pracy i pomocy pacjentowi.

Doskonałym rozwiązaniem zapewniającym komfort pracy są bluzy medyczne. Wygodne, luźne, a jednocześnie dopasowane do sylwetki. Dzięki temu lekarz w każdej sytuacji ma zapewnioną swobodę ruchów. Do tego, bluzy medyczne wykonane z najlepszych materiałów zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, co jest bardzo ważną zaletą.

Bluzy medyczne, praktycznie i uniwersalnie

Większość fasonów bluz medycznych dostępnych w asortymencie, to warianty zakładane przez głowę, chociaż bez problemu znaleźć można również bluzy rozpinane. Takie rozwiązanie pozwala na szybkie i praktyczne założenie. Modele bluz medycznych dostępne są zarówno w wersji z długim, jak i krótkim rękawem, w sam raz na każdą porę roku. Biorąc pod uwagę specyfikę pracy lekarza, bluzy wyposażone są w wygodne, funkcjonalne i całkiem pojemne kieszenie, w którym zmieszczą się najważniejsze przybory.

Często wymienianą zaletą jest również uniwersalność, ponieważ bluzy medyczne mogą nosić wszyscy przedstawiciele zawodów medycznych, nie tylko lekarze, ale i pielęgniarki, fizjoterapeuci czy stomatolodzy. Ciekawym rozwiązaniem są produkty, na których nadrukowane zostały np. zwierzęta lub inne ciekawe elementy, które przykują uwagę małego pacjenta sprawiając, że badanie będzie mniej stresujące. Tego typu wzory najchętniej wybierane są przez pediatrów oraz pracowników medycznych, którzy na co dzień pracują z najmłodszymi pacjentami.

Bluza medyczna zamiast fartucha

Zalety bluz medycznych sprawiają, że są one coraz częściej wybierane przez pracowników służby zdrowia. Wygoda, funkcjonalność i praktyczność, a także szeroki asortyment wzorów, kolorystyka sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na wybór wygodnego i estetycznie wyglądającego ubrania.