Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Czy warto kupować bombki z imieniem?

Trudno jest sobie wyobrazić święta Bożego Narodzenia bez choinki i zdobiących ją świecidełek. Królują w tym przypadku zdecydowanie szklane kule – malowane bombki. Jednak ciekawą propozycją są także wykonane z pleksi lub sklejki drewnianej bombki z imieniem.

Bombki z imieniem – pomysł na nietuzinkowy prezent świąteczny

Bombki z imieniem to na pewno świetny pomysł na spersonalizowany upominek świąteczny. W końcu okres Bożego Narodzenia nierozerwalnie kojarzy się z prezentami wręczanymi członkom rodziny, znajomym czy przyjaciołom. Bombki z imieniem obdarowywanej osoby to strzał w dziesiątkę. To doskonała ozdoba choinkowa, a przy tym oznaka, że druga osoba jest dla wręczającego upominek naprawdę ważna.

Bombki z imieniem produkowane są zarówno z drewnianej sklejki, jak i z wytrzymałego pleksi. Mogą mieć różną kolorystykę. W środku znajduje się imię – może być to także zdrobnienie.

Jak tradycyjnie ozdabia się choinkę?

Dostępne w sklepach bombki choinkowe różnią się między sobą nie tylko kolorystyką, rozmiarem czy kształtem, ale i materiałem wykonania. Oczywiście najpopularniejsze niezmiennie są ozdoby szklane. To one najczęściej kojarzą się z Bożym Narodzeniem. Różnokolorowe szkiełka mogą mieć różne kształty – klasycznych kulek, bałwanków, leśnych grzybków itd.

Jednak dzisiaj na rynku zakupić można nie tylko szklane ozdoby choinkowe. Na co jeszcze można się zdecydować? Ciekawym rozwiązaniem są wykonane ze sklejki lub pleksi bombki z imieniem, a więc ozdoby spersonalizowane. Zresztą produkty z tworzyw sztucznych mają wiele zalet. Przede wszystkim nie można ich stłuc, co jest ważne w domach, w których mieszkają małe dzieci lub zwierzęta. W zasadzie obecnie bombki produkowane są z naprawdę różnych materiałów.

Choinka w wersji minimalistycznej

Obecnie minimalizm jest w cenie. Wiele osób stawia na niego, dekorując swój dom przed Świętami Bożego Narodzenia. W tym przypadku bombki z imieniem są doskonałym rozwiązaniem. Mają prostą formę i nie rzucają się zbyt mocno w oczy, a jednocześnie są naprawdę estetyczne. Warto zdecydować się na te utrzymane w stonowanej kolorystyce. Jednocześnie nie można przesadzić z ich ilością, aby nie wprowadzić do wnętrza niepotrzebnego chaosu. Dobrze jest też zdecydować się na jedną barwę. Do tego na choince można powiesić delikatne światełka o jasnej barwie.

Choinka w stylu skandynawskim

Wykonane z drewnianej sklejki bombki z imieniem sprawdzą się też doskonale we wnętrzach utrzymanych w modnej stylistyce skandynawskiej. Dla takich aranżacji typowe są odcienie szarości, a także biele i czernie. Mocniejsze kolory wykorzystywane są rzadko, raczej w formie przełamania. Choinki w tym przypadku powinny mieć stonowaną i jednolitą kolorystykę. Drewniane ozdoby są prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Jednak w centrum powinna pozostawać sama choinka. Nie można również zapominać o lampkach czy sztucznym śniegu.

Jak ozdobić choinkę w stylu boho?

Od jakiegoś czasu sporą popularnością cieszą się także ozdoby choinkowe w stylu boho, które mają charakter nieco rustykalny. Najlepszym wyborem w tym przypadku są bombki z imieniem w kolorze brązu, które świetnie pasują do zieleni igliwia. Mile widziane są też ozdoby wykonane ręcznie np. na szydełku. Postawić można na dekoracje wykonane z materiałów naturalnych – sznurka, papieru czy drewna. Niektóre osoby na choinkach wieszają również przygotowane wcześniej suszone owoce np. pomarańcze.