Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Najmodniejsze kolory włosów w 2022 roku – sprawdź bezpieczne i zdrowe farby do włosów z apteki

Czy wiesz, jakie są aktualnie najmodniejsze kolory? Jeśli nie koniecznie przeczytaj ten artykuł, znajdziesz w nim 7 najmodniejszych kolorów w 2022 roku.

Modne kolory i bezpieczne farby

Pośród kolorów modnych w 2022 roku znalazły się:

  • naturalne odcienie blondu, kolory niezwykle uniwersalne, odmładzające, jak i rozświetlające twarz;
  • rozświetlające odcienie na ciemnych włosach – ten trend utrzymuje się już kolejny sezon. Brunetki bardzo chętnie go wykorzystują, ożywiając i rozświetlając fryzurę, zarazem dodając jej głębi;
  • ogniście rude odcienie – w tym roku stawia się na naturalną miedź, cynamon i rudy. Zauważa się te kolory wśród wielu celebrytów;
  • popielaty blond z efektem przydymionej pieczarki;
  • odcienie kawy, karmelu oraz smacznie czekoladowy brąz – połączenie ich królowało zimą, wiosną i zapewne znów pojawi się jesienią;
  • zimny brąz – klasyczne brązy chyba już na zawsze pozostaną modne, wyrażając elegancję;
  • beżowy blond świetnie podkreślający urodę u kobiet wszystkich karnacji i rodzajów urody.

Kolor to nie wszystko, powinno się rozpocząć poszukiwania od bezpiecznej marki farb, najlepiej tych z apteki z naturalnych składników, jak choćby marki Color & Soin.

Farby do włosów z apteki

Jeśli nie mamy na celu osiągnięcie koloryzacji w odcieniach bardzo jasnych blondów, najlepiej skorzystać z marki Color & Soin bezpiecznej dla włosów. To farba do włosów, która zadba o twoje zdrowie, oparta została wyłącznie na naturalnych składnikach roślinnych, bez użycia niebezpiecznej dla organizmu chemii.

Color & Soin – farba do bezpiecznej koloryzacji

Większość farb dostępnych w sklepach posiada w składzie potencjalnie niebezpieczne dla zdrowia substancje chemiczne, które najczęściej prowadzą do uczuleń, niszcząc barierę lipidową skóry głowy oraz dewastując strukturę włosów. Coraz częściej słyszy się o uczuleniach związanych z użyciem takich farb. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest wybór farby bardzo wysokiej jakości, produkowanej dzięki nowoczesnym technologiom i po przeprowadzeniu szeregu badań, która powstała na bazie naturalnych składników aktywnych. Color & Soin wspiera strukturę włosów, wręcz naprawiając ją, jeśli zaistnieje taka potrzeba.

Mając wybór pomiędzy farbą, która może niszczyć włosy, a koloryzacją przy pomocy aktywnych składników naturalnych warto wybrać tę, która włosy wspomoże, a nie je zniszczy. Farby Color & Soin powstały z myślą o osobach ze skłonnościami do reakcji alergicznych, jak i dla wszystkich osób, które cenią sobie bezpieczeństwo, naturalność i delikatność koloryzacji.