Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Bluzy uszyte na Twoje ciało!

Bluzy to ubrania, które pasują doskonale do każdej stylizacji. Zapewniają wygodę i prezentują się bardzo efektownie. Konieczne jest jednak wybranie odpowiedniego kroju i koloru takiej odzieży. Jaka bluza sprawdzi się najlepiej?

Wybór bluzy a uroda

Najlepiej wyglądają stylizacje, które pasują do urody ich użytkownika. Warto skupić się przede wszystkim na odpowiednim kolorze. Powinien on pasować do włosów, a jednocześnie się z nimi nie zlewać. Blondynki nie wyglądają zwykle korzystnie w bluzach żółtych – zwłaszcza gdy mają one bardzo delikatną urodę. Kobiety rude powinny stawiać na odcienie zieleni, wydobywające czerwony pigment z włosów.

Obecnie popularnością cieszą się również bluzy we wzory. Wówczas można postawić na pełną dowolność – takie ubrania powinny rzucać się w oczy. W cenie jest zarówno abstrakcja, jak i motywy geometryczne.

Idealnie dopasowany krój bluzy

W ostatnim czasie popularnością cieszą się bluzy typu oversize. Pozwalają one na zachowanie wygody, a także modnego wyglądu. Niektóre produkty są naturalnie projektowane w wersji oversize, dlatego nawet najmniejsze dostępne rozmiary mają zdecydowanie większe wymiary niż w standardowych ubraniach. Jeśli kochasz za luźną odzież, bluzka oversize może być po prostu zbyt dużym, standardowym egzemplarzem w stosunku do tego, który nosisz na co dzień.

W sklepach takich, jak Bialcon.pl, znaleźć można również bluzy o różnej długości. Latem doskonale sprawdzają się modele krótsze, odkrywające fragment brzucha. Nadają się one do noszenia również zimą, ale wówczas konieczne jest założenie pod spód dodatkowej koszulki.

Bluzy z ciekawymi ozdobnikami

Niektóre bluzy mają bardzo nietypowe kroje, pełne ciekawych ozdobników. Mowa tu m.in. o wycięciach, przeszyciach czy dodatkach w postaci frędzelków. Popularnością cieszą się modele, w których klasyczny, długi rękaw jest wycięty od góry i połączony z ramiączkiem. Takie bluzy pasują doskonale do jednolitych spodni pozwalających na zachowanie równowagi pomiędzy poszczególnymi elementami stylizacji.