Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Wakacyjny must have – czyli co spakować na wakacje?

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a co za tym idzie, panie w szczególności rozpoczęły pakowanie wakacyjnej kosmetyczki. Nie da się bowiem ukryć, że kobiety zwykle potrzebują dosłownie wszystkich swoich kosmetyków. Niestety, jeśli panie udają się na swoje wakacje jedynie z bagażem podręcznym, to oczywistym jest fakt, że nałożone są na nich pewne limity. Wobec tego, które z kosmetyków to absolutny must have w wakacyjne kosmetyczce?

Kremy z wysokim filtrem dla pięknej i zdrowej opalenizny

Na wakacje zawsze wybieramy kraje, w których żar leje się z nieba, a my będziemy mogli uzyskać piękną i zdrową opaleniznę. Jednocześnie warto zaznaczyć, że promienie mają na naszą skórę niezwykle negatywny wpływ i co gorsza, mogą się nawet okazać wyjątkowo niebezpieczne. Wobec tego w wakacyjnej kosmetyczce powinny się przede wszystkim znaleźć kremy z wysokim filtrem, minimum SPF50, które zapewnią nam skuteczną ochronę przeciwsłoneczną. Różnorodny wybór kremów z wysoką filtracją oferuje producent Vichy. Warto jednak pamiętać, że jedno opakowanie może okazać się niewystarczające. Kremy te bowiem należy aplikować na skórę co około 2-3 godziny w przypadku intensywnego plażowania. Pozwolą one na uzyskanie pożądanych efektów w postaci złocistej opalenizny, a jednocześnie pomogą uniknąć bolesnych poparzeń słonecznych.

Nawilżający krem z filtrem do twarzy

Skoro nasze ciało będziemy tak skrupulatnie chronić przed promieniami słonecznymi, to nie możemy zapomnieć także o tym, by w ten sam sposób zabezpieczyć naszą twarz. Promienie słoneczne przyspieszają proces starzenia się komórek skóry, a także doprowadzają do powstania nieestetycznych przebarwień. Wobec tego przyda się także krem z wysokim filtrem i dodatkowym nawilżeniem do naszej twarzy. Co prawda w wakacje większość kobiet rezygnuje z wykonywania makijażu, jeśli jednak panie zdecydują się go nałożyć, to taki krem z filtrem z powodzeniem można wykorzystać jako bazę pod makijaż. Nie tylko zabezpieczy on naszą twarz, ale także znacznie przedłuży on trwałość naszego makijażu.

Mgiełki i odżywki do włosów

Na wakacjach nie możemy również zapomnieć o tym, że nasze włosy narażone są nie tylko na promienie słońca, ale także na kontakt z wodą morską. Wobec tego mogą się one znacznie przesuszyć. Nie można więc zapomnieć zapakować do naszej wakacyjnej kosmetyczki odpowiednich odżywek i mgiełek nawilżających do włosów. Pomogą one utrzymać nasze kosmyki w odpowiedniej kondycji przez cały pobyt na wakacjach. Warto także zwrócić uwagę na to, by wszystkie odzywki były pozbawione jakichkolwiek silikonów i substancji, które mogą nasze włosy dodatkowo obciążyć. Nie będzie to korzystnie wpływało na ich wygląd, a wręcz przeciwnie będą one sprawiały wrażenie mocno przetłuszczonych.  W przypadku mgiełek do włosów również warto zdecydować się jedynie na te kosmetyki, które zawierają w składzie naturalne olejki, gdyż pomogę one utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia włosów i zadbają o ich odpowiedni wygląd.