Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Marzysz o trwałej stylizacji paznokci? Wybierz żele do paznokci

Wypielęgnowane, nieskazitelne paznokcie są wizytówką wielu kobiet. Jednak osiągnięcie wymarzonego efektu nie zawsze jest proste. Chcesz dobrze wyglądać, ale żyjesz w ciągłym biegu i nie masz zbyt wiele czasu na manicure? A może Twoje paznokcie są kruche, łamliwe i szukasz sposobu na piękną i trwałą stylizację? Manicure żelowy to rozwiązanie Twoich problemów. Aby go uzyskać, kluczowe jest stosowanie produktów wysokiej jakości. Odpowiednio dobrane żele do paznokci to gwarancja ich perfekcyjnego wyglądu.

Manicure żelowy – na czym polega?

Manicure żelowy to wśród kobiet jedna z najpopularniejszych metod modelowania oraz zdobienia paznokci. Polega na pokryciu płytki elastyczną masą, która następnie jest utwardzona za pomocą lampy UV/LED. Z tego powodu bardzo często określana jest jako światłoutwardzalna, ponieważ pod wpływem promieniowa żele do paznokci po prostu twardnieją. Ponadto daje szerokie możliwości aplikacji. Można stosować ją zarówno na naturalną płytkę, formy, jak i tipsy.

To, co wyróżnia manicure żelowy na tle innych, to bardzo delikatny i naturalny efekt na paznokciach, jaki można dzięki niemu uzyskać. Jest również idealnym sposobem na poskromienie słabej, łamliwej i wolno rosnącej płytki. Żele do paznokci pozwalają ją zrekonstruować i wydłużyć. Chronią także przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wykonany z ich pomocą manicure charakteryzuje się wysoką trwałością, co daje gwarancję perfekcyjnie wyglądających paznokci przez wiele tygodni.

Trwałość stylizacji zapewnią Ci wysokiej jakości żele do paznokci

Podstawą niezawodnej stylizacji są wysokiej jakości produkty, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych producentów. Trwały manicure wykonasz, stosując profesjonalne żele do paznokci ze sklepu Nails. Charakteryzują się szerokim spektrum zastosowania. Nie tylko ułatwiają przedłużenie naturalnej płytki. Doskonale sprawdzą się, jeśli chcesz wymodelować, odbudować i zrekonstruować zniszczone lub uszkodzone paznokcie. Ponadto produkty są bardzo łatwe w aplikacji. Nie spływają podczas ich nakładania i doskonale zachowują swoje właściwości samopoziomujące. Gwarantują też równomierne pokrycie płytki paznokcia, jednocześnie idealnie maskując wszelkie niedoskonałości oraz przebarwienia na jej powierzchni. Żele do paznokci mogą być jednofazowe lub trójfazowe, a każde z nich wyróżniają się innymi cechami.

– Żele jednofazowe – charakteryzują się średnią gęstością, co sprawia, że są o wiele prostsze w stosowaniu. Nie wymagają nakładania podkładu, czy też nabłyszczacza. Wykorzystując te produkty do stylizacji, możesz uzyskać mocne i lśniące paznokcie, bez używania dodatkowych preparatów. Ponadto ich konsystencja umożliwia szybkie utwardzanie. To z kolei w znacznym stopniu wpływa na wygodę w trakcie wykonywania zabiegu. Aby uzyskać trwały efekt, jednofazowe żele do paznokci należy nakładać w kilku warstwach, a każdą z nich jednorazowo utwardzać w lampie UV/LED.

– Żele trójfazowe – idealnie sprawdzają się do przedłużania oraz wzmacniania płytki. Z tego względu bardzo często są nazywane budującymi. Charakteryzują się o wiele gęstszą konsystencją niż żele jednofazowe. Jednak pomimo tego zachowują swoje właściwości samopoziomujące. Nakładanie żelu trójfazowego jest kilkuwarstwowe i wymaga uprzedniego zastosowania bazy. Z tego względu polecane są zwłaszcza dla stylistek z doświadczeniem, ponieważ wymagają nieco większej wprawy w ich aplikacji. Z ich wykorzystaniem możliwe jest stworzenie fantazyjnych stylizacji.

Manicure żelowy to doskonałe rozwiązanie dla każdej kobiety, która marzy o długich, pięknych paznokciach, ale sama nie jest w stanie uzyskać pożądanego efektu. Z pewnością docenią go panie, które na co dzień wykonują prace, mogące zniszczyć płytkę. Paznokcie żelowe są świetną ochroną przed uszkodzeniami dla naturalnej płytki. Co najważniejsze, gwarantują piękny i estetyczny wygląd dłoni.