Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Torebka czy plecak? Już nie musisz podejmować decyzji!

Bez torebki czy plecaka? Nie da rady! Bez względu na to, czy wychodzisz na krótką chwilę czy na wiele godzin, potrzebujesz poręcznego akcesorium, w którym schowasz wszystkie swoje „skarby”. Sęk w tym, że czasami wygodniejszy jest plecak, a czasami torebka. Szukasz czegoś bardziej uniwersalnego? Poznaj dostępne alternatywy!

Torebka i plecak w jednym – czy to w ogóle możliwe?

W ostatnich sezonach coraz częściej można było zobaczyć na ulicy plecaki – i to nie tylko w sportowych stylizacjach. Dobrym przykładem są proste plecaki – worki. Nonszalanckie i minimalistyczne, a zarazem bardzo funkcjonalne – doskonale wpisywały się (i wpisują) w wakacyjne oraz „miejskie” stylizacje. Jednak teraz projektanci poszli o krok do przodu, a na rynku można znaleźć plecaczki z dodatkowym uchem, które z łatwością założysz na ramię jak torebkę. To doskonałe uzupełnienie casualowych, ale i smart-casualowych stylizacji. Taka torebka-kameleon przyjmuje dokładnie taką formę, jakiej oczekujesz. Warto więc mieć ją w swojej kolekcji!

Torebka-plecaczek to nie jedyne wygodne akcesorium, po które możesz sięgnąć!

Torebki-plecaczki wyglądają świetnie w zestawieniu z modnym dresem w stylu athleisure oraz białymi sneakersami. Dobrze dopasowują się też do klasycznych jeansów czy do sportowej sukienki. Ale to nie jedyny wygodny typ torebki, po którą możesz sięgnąć.

Co powiesz, na przykład na designerską i bardzo pojemną shopperkę, do której zmieszczą się wszystkie akcesoria, jakie chcesz mieć pod ręką? To absolutnie doskonały wybór zarówno w połączeniu ze stylizacjami sportowymi, casualowymi, jak i wakacyjnymi. Shopperka, np. z kolekcji dostępnej na https://plnylala.pl/, ma długie i wygodne ucho. Dlatego spokojnie możesz przerzucić ją przez ramię i cieszyć się pełną swobodą ruchów. Poza tym jest wyjątkowo pojemna, więc możesz do niej wrzucić, np. ciepłą bluzę na wieczór, okulary słoneczne, podręczne kosmetyki i… nadal zostanie bardzo dużo miejsca na zakupy. Z taką torbą będziesz wyglądać stylowo i… poczujesz się sobą bez względu na okoliczności. Sprawdź i przekonaj się sama!