Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Dlaczego jonizatory wody powinny znaleźć się w każdym domu?

Woda to życie, dlatego każdego dnia należy wypijać jej kilka litrów. Jest to najprostszy sposób na zachowanie dobrej kondycji ciała. Odpowiednie nawodnienie pozwala stale usuwać toksyny z organizmu i czuć się dobrze. Zazwyczaj wystarczy zwykła kranówka, jednak warto wspomagać się dostępnymi urządzeniami i wzbogacać ten napój. Podpowiadamy, dlaczego jonizatory wody powinny trafić do każdego gospodarstwa domowego.

Jonizatory wody podkręcą jakość zwykłej kranówki

Urządzenia te podnoszą pH kranówki, przez co otrzymujesz napój korzystniejszy dla zdrowia. Jonizatory wody poddają ją procesowi elektrolizy, doprowadzając do powstania wody alkalicznej. Możesz więc w prosty sposób poprawić swoją odporność i zwalczać w zarodku różnorodne schorzenia, jakie wynikają z nadmiernego zakwaszenia organizmu. Korzystanie z urządzenia jest szczególnie wskazane przy chorobach serca i układu krążenia. Jonizator przyczynia się także do:

– poprawy koncentracji,

– przyspieszenia metabolizmu, co ułatwia odchudzanie,

– spowolnienia procesu starzenia,

– zapobieganiu bólom głowy.

Wnętrze jonizatorów wody składa się z wartościowych minerałów

Działanie jonizatorów wody wykorzystuje naturalne minerały o unikalnych właściwościach. Dopiero ich połączenia daje efekt, jaki doprowadza do powstania wody alkalicznej. Wewnątrz urządzenia znajdują się kule:

– magnezowe – utrzymują optymalny poziom tego pierwiastka w organizmie,

– turmalinowe – dostarczają organizmowi sód, wapń, lit, cynk, magnez, żelazo i mangan,

– kryształu górskiego – zmieniają strukturę cząsteczek na bardziej uporządkowaną, dzięki czemu woda jest lepiej przyswajalna,

– węglowe – oczyszczają wodę.

Wszystko to możliwe jest dzięki symbiozie, której celem jest uzyskanie smacznej i zdrowej wody.

Do czego jeszcze użyjesz wody produkowanej przez jonizatory?

Przyglądając się funkcjom, jakie mają jonizatory wody, znajdziesz urządzenia, które nie tylko produkują wodę alkaliczną, lecz także kwaśną i ze srebrem koloidalnym. Szczególnie ta ostatnia może okazać się przydatna, ponieważ zabija mikroorganizmy i bakterie, umożliwiając dezynfekcję powierzchni. Dlatego zaleca się instalację tego urządzenia w miejscach, gdzie regularne sprzątanie jest obowiązkowe. Z drugiej strony przyda się to także w domu. Szukając odpowiedniego jonizatora odwiedź sklep Natura Zdrowie, który specjalizuje się w sprzedaży tego rodzaju produktów.

Jak już wspomnieliśmy, do picia przeznaczona jest woda alkaliczna. Ta kwaśna zaś może posłużyć Ci do pielęgnacji skóry, sprzątania, mycia warzyw i owoców. Także niektóre rośliny wymagają podlewania taką właśnie wodą. Warto więc mieć urządzenie, które spełni te wszystkie potrzeby jednocześnie.