Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Karboksyterapia medyczna – kiedy warto zdecydować się na zabieg?

Medycyna estetyczna jest rozwiązaniem nie tylko na problemy związane z wyglądem, ale także pozwala na poprawienie nastroju i własnej samooceny. Czytaj dalej i dowiedz się, czym jest karboksyterapia i kiedy warto po nią sięgnąć.

Czym jest karboksyterapia medyczna?

Karboksyterapia to bezpieczna i nieinwazyjna metoda powszechnie wykorzystywana w gabinetach medycyny estetycznej. Podczas zabiegu specjalista wstrzykuje w tkanki podskórne pacjenta dwutlenek węgla. Korzysta z profesjonalnego, certyfikowanego urządzenia o zastosowaniu medycznym.

Rolą gazu, który rozchodzi się równomiernie pod skórą, jest rozszerzenie naczyń krwionośnych, a także poprawa odżywienia i dotlenienia tkanek. W konsekwencji rozpoczynają się procesy regeneracyjne i powstają nowe naczynia krwionośne. Kontrolowany stan zapalny skłania organizm do produkowania białek podporowych i rozpoczęcia procesu przebudowy skóry. Poprawia się mikrokrążenie, obkurczają się włókna kolagenowe, czego efektem jest gładka i sprężysta skóra.

Zastosowanie karboksyterapii

Zabieg karboksyterapii stosuje się do odmładzania skóry, niwelowania cellulitu oraz redukowania tkanki tłuszczowej. Ponadto pomaga w walce z rozstępami, wiotczeniem skóry oraz łysieniem i ogniskami łuszczycy. Możesz poddać zabiegowi różne partie ciała, w zależności od tego, w której części występuje problem.

Karboksyterapia pod oczy

Ta część twarzy jest szczególnie narażona na powstawanie drobnych zmarszczek mimicznych oraz cieni. Zabieg wygładzi skórę i nada Twojemu spojrzeniu świeżości, całkowicie niwelując widoczność worków pod oczami.

Karboksyterapia na twarz, szyję i dekolt

Z wiekiem skóra twarzy, szyi i dekoltu ulega wiotczeniu. Traci swoją elastyczność i zaczyna opadać. Karboksyterapia przywraca jej jędrność i wygładza zmarszczki. Ponadto niweluje widoczność blizn.

Karboksyterapia na podbródek

Nagromadzona z wiekiem tkanka tłuszczowa na podbródku i opadająca skóra sprawiają, że twarz traci młody i zdrowy wygląd. Zabieg karboksyterapii pozwoli na zniwelowanie problemu i zauważalne ujędrnienie skóry.

Karboksyterapia na uda, pośladki i brzuch

Cellulit i rozstępy to zmora wielu kobiet. Uda, pośladki i brzuch są szczególnie narażone na ten problem. Zabiegi karboksyterapii pozwalają na widoczne zredukowanie tkanki tłuszczowej, rozbicie cellulitu, a także usunięcie blizn i rozstępów.

Karboksyterapia na skórę głowy

Nadmierne wypadanie włosów to problem, który dotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Karboksyterapia pozwala na odbudowanie cebulek i wzmocnienie struktury włosa, zapobiegając przedwczesnemu łysieniu.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg karboksyterapii?

Zdrowy, młody wygląd to gwarancja dobrego samopoczucia. Jeśli czujesz się dobrze w swojej skórze, wzrasta Twoja pewność siebie i umiejętności komunikacji z otoczeniem. Niedoskonałości urody potrafią skutecznie pogorszyć jakość życia, obniżyć samoocenę i doprowadzić do społecznych lęków. Jeśli wstydzisz się wyjść na plażę w bikini lub pójść na publiczny basen, przemyśl, czy zabieg medycyny estetycznej nie jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.

Na co zwrócić uwagę, decydując się na karboksyterapię?

Karboksyterapia jest zabiegiem medycznym. Dlatego decydując się na tę metodę walki z oznakami starzenia, oddaj się w ręce specjalistów, takich jak np. kadra ruczajclinic.pl. Profesjonalnie przeprowadzony zabieg to gwarancja Twojego bezpieczeństwa i satysfakcjonujących efektów, które utrzymają się przez długi czas. Co więcej, będziesz mieć pewność, że zastosowane narzędzia mają wymagane certyfikaty, a terapia odbywa się z zachowaniem najwyższej staranności, w sterylnych warunkach.