Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Multitasking na telefonie – poznaj nowy Galaxy Z Fold5

Multitasking to pojęcie, które słyszymy dzisiaj niezwykle często. Dotyczy nie tylko pracy, ale również innych obowiązków, o których powinniśmy pamiętać w czasie dnia. Czym dokładnie jest multitasking, jeżeli używamy tego słowa w odniesieniu do smartfonów? Oto czym jest wielozadaniowość oraz co wyróżnia nowoczesny telefon Galaxy Z Fold5!

Multitasking na telefonie – czym jest?

Multitasking to nic innego jak wielozadaniowość, czyli umiejętność wykonywania wielu rzeczy jednocześnie. Odpowiednia organizacja, skupienie i praca pod presją czasu to coś, co doskonale znają osoby, dla których multitasking jest właściwie codziennością. Jednak tego określenia możemy użyć również w przypadku opisania możliwości, jakie oferują nam dzisiejsze smartfony.

Czym jest multitasking na telefonie? Warto zacząć od tego, że taki telefon pozwoli nam na korzystanie z kilku aplikacji działających jednocześnie. Przełączenie się między nimi będzie proste i szybkie. Nasz smartfon nie powinien się zacinać, a wykonywane czynności powinny być dla nas intuicyjne – na przykład poprzez możliwość wykorzystania skrótów klawiszowych.

Kiedy przydaje się telefon z rysikiem?

Jeśli telefon do pracy to coś, czego potrzebujesz, postaw na smartfon wielozadaniowy. Warto zwrócić uwagę na to, czy urządzenie posiada w zestawie rysik bądź też można go dokupić. Z jego pomocą jesteśmy w stanie tworzyć odręczne notatki, rysować czy edytować zdjęcia. Prostsze staje się także podpisywanie dokumentów. Telefon z rysikiem to przede wszystkim większa precyzja i kontrola w porównaniu do obsługi urządzenia przy pomocy jedynie palców. A jaki smartfon może być w tym przypadku odpowiednim wyborem?

Odpowiedni telefon do pracy, czyli Galaxy Z Fold5

Telefon z rysikiem, któremu nie jest straszny multitasking, to Galaxy Z Fold5. Oto propozycja od marki Samsung, która jest w stanie dać użytkownikowi podobne możliwości, jakich spodziewamy się po komputerach. Jednak w odróżnieniu od laptopa czy wariantu stacjonarnego komputera, to urządzenie zmieści się w naszej kieszeni.

Do dyspozycji mamy telefon, który może być zarówno konsolą do gier, jak i wieloekranowym, a także wielozadaniowym narzędziem pracy. Galaxy Z Fold5 to aż 7,6-calowy wyświetlacz* główny, który możesz złożyć w dowolnym momencie. Sama obudowa jest smukła, a telefon doskonale leży w dłoni. Ekran zapewnia jasność do 1750 nitów**. To również podwójna bateria o pojemności 4400 mAh i wyróżniający się system aparatów, z którego pomocą możesz tworzyć spektakularne zdjęcia. Do telefonu możesz także dokupić nowoczesny, niezwykle precyzyjny oraz wielofunkcyjny rysik S Pen, odpowiedni zarówno do tworzenia notatek, jak i rysowania.

* Mierzony po przekątnej, rozmiar głównego ekranu Galaxy Z Fold5 wynosi 7,6 cala w pełnym prostokącie i 7,4 cala z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów; rzeczywisty widoczny obszar jest mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi.

**Wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X w Galaxy Z Fold5 otrzymał certyfikat VDE Niemcy na 100-procentową mobilną objętość kolorów w zakresie kolorów DCI-P3, co oznacza, że ​​Twoje obrazy nie są rozmyte i uzyskasz niewiarygodnie żywe kolory niezależnie od różnych poziomów jasności. Wyświetlacz może osiągnąć szczytową jasność do 1750 nitów, poprawiając kontrast między ciemnymi i jasnymi aspektami treści cyfrowych, zapewniając lepszą jakość obrazu, ze współczynnikiem kontrastu 3 000 000:1, który sprawi, że korzystanie z telefonu komórkowego będzie bardziej wciągające.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.