Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Najpopularniejsze atrakcje dla gości weselnych

Coraz więcej Młodych Par decyduje się na przygotowanie dla gości oryginalnych niespodzianek. Wachlarz atrakcji weselnych jest bardzo duży, w związku z czym zarówno narzeczeni planujący huczną imprezę, jak i kameralne przyjęcie dla najbliższych są w stanie wybrać opcję dokładnie skrojoną na miarę swoich oczekiwań. Podpowiadamy, które pomysły na ciekawe urozmaicenie zabawy można śmiało uznać za strzał w dziesiątkę.

Jakie dodatkowe atrakcje warto przygotować na wesele?

Świeżo upieczeni małżonkowie mogą zaskoczyć gości na wiele sposobów: począwszy od przygotowania drobnych upominków, poprzez zaproszenie np. tancerzy czy iluzjonistów, po organizację pokazu fajerwerków. Niektóre Młode Pary stawiają na widowiskowe niespodzianki zakrojone na szeroką skalę, inne natomiast wolą dyskretne, ale interesujące dodatki – wszystko zależy od kreatywności narzeczonych oraz budżetu, jaki mogą przeznaczyć na nadprogramowe atrakcje.

Pracownik znajdującego się w Gdańsku Hotelu Amber, w którym często odbywają się wesela, wyjaśnia: Każda Młoda Para pragnie, żeby dzień ich ślubu zapisał się w pamięci gości jako wyjątkowy i pełen wrażeń. Na szczęście sposobów na osiągnięcie tego celu jest sporo. W pierwszej kolejności należy zadbać o detale związane z dekoracją sali weselnej – czasami nawet łatwa w przygotowaniu ścianka zdjęciowa może okazać się ciekawym urozmaiceniem. O radę w wyborze niespodzianek dla gości warto też zapytać managerów restauracji, którzy wyczerpująco doradzą, jak najlepiej wykorzystać potencjał danego wnętrza i na jakie atrakcje decydują się inne pary organizujące wesele w tym samym miejscu.

Atrakcje weselne dla dzieci i dorosłych

Obowiązkiem Młodej Pary jest zadbanie o wszystkich gości, również tych najmłodszych. Strzał w dziesiątkę stanowi więc zatrudnienie doświadczonego animatora – jeśli dzieci będą pod dobrą opieką i jednocześnie nie będą narzekały na brak zajęć, dorośli chętniej wyjdą na parkiet. Obecność kreatywnego animatora docenią zwłaszcza Młode Pary chcące zaprosić na swój ważny dzień rodziny z dziećmi w wieku przedszkolnym (lub jeszcze młodsze). Kilkulatki często po prostu nudzą się na tego typu przyjęciach – zorganizowanie interesujących zabaw pozwoli uniknąć płaczu i marudzenia.

Z kolei wśród atrakcji dla dorosłych popularnością cieszą się głównie takie propozycje jak:

  • stoiska z regionalnymi przysmakami (wędlinami, słodyczami, alkoholami) – lokalne rarytasy zawsze wzbudzają dużą ciekawość, warto jednak zatroszczyć się o to, żeby produkty były naprawdę wysokiej jakości. Rewelacyjnym pomysłem jest także podarowanie gościom regionalnych smakołyków albo piw w ramach drobnego upominku na powitanie;
  • pokazy organizowane przez barmanów lub baristów – możliwość wypicia doskonałej kawy bądź skosztowania nietypowego drinka to przykłady atrakcji, które powinny spodobać się większości gości. Warunkiem obowiązkowym jest zadbanie o różnorodność serwowanych napojów;
  • zaproszenie artystów – każde wesele wiele zyska, jeśli w jego trakcie odbędzie się wyjątkowe widowisko przygotowane przez tancerzy czy iluzjonistów. Nic też nie stoi na przeszkodzie, żeby zatrudnić osoby prezentujące mniej znane, ale równie imponujące talenty – przykładem nietypowego spektaklu, który znakomicie sprawdza się podczas wesel, jest teatr ognia.

Poza tym warto zastanowić się nad zaplanowaniem wycieczki po najważniejszych punktach turystycznych znajdujących się w sąsiedztwie restauracji, np. Młode Pary świętujące złożenie przysięgi małżeńskiej w sali weselnej w Trójmieście mogą zabrać gości na rejs statkiem. Taką wyprawę można połączyć z sesją zdjęciową – malownicze krajobrazy stanowią idealne tło na ślubnych fotografii.