Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Weekend dla dwojga – SPA w ciekawych miejscach

Gdzie znaleźć komfortowy hotel z dużym wyborem atrakcji na błogi weekend dla dwojga? SPA położone w malowniczej miejscowości z dala od miejskiego zgiełku to wymarzone miejsce na relaks dla pary tęskniącej za samotnością i czasem tylko we dwoje. Takich miejsc próżno szukać w rankingach atrakcji turystycznych. W niewielkich i nieco ukrytych przed światem miejscowościach wśród lasów, łąk i leśnych ścieżek warto się zatrzymać i choć na chwilę ukryć przed światem. Panuje w nich niesamowita atmosfera i jest okazja spędzić czas tylko z ukochaną osobą. Weekend w SPA nad morzem poza sezonem, górskie uzdrowisko położone wśród lasów czy malownicze Mazury to kuszące propozycje dla par pragnących doświadczyć komfortu i intymności.

Weekend w SPA nad pięknym jeziorem

Pary szukające ciszy i spokoju chętnie korzystają z pakietów przygotowanych przez hotele. Weekend w SPA na Mazurach to miła odmiana od codziennej rutyny. Atutem pobytu w krainie tysiąca jezior jest możliwość podziwiania wspaniałych krajobrazów, a spacery we dwoje sprzyjają bliskości. Kojąco na zmysły działa też zapach łąk i lasów oraz przebywanie na łonie natury. Później przyjemnie będzie schronić się w komfortowym apartamencie lub skorzystać z zabiegów, które są wliczone w pakiet. Weekend dla dwojga w SPA to doskonała okazja do tego, by psychicznie i fizycznie odpocząć, zadbać o ciało oraz o relację w związku. Pozwól sobie na luksusowy hotel z przestronnymi i komfortowo urządzonymi pokojami. Przytulne wnętrze apartamentu jest miejscem idealnym na chwilę relaksu. Czy można wybrać coś innego niż romantyczny weekend w SPA?

Krótki urlop pełen odprężenia

Goście, którzy zdecydują się na weekend w SPA w hotelu na Mazurach, nie tylko odpoczną od codzienności, spędzając czas w jacuzzi, ale także odzyskają wewnętrzną równowagę. Centrum SPA zostało zaprojektowane tak, by można było całkowicie się odprężyć, zapominając o troskach. Ideę Sanus Per Aquam można przetłumaczyć z łaciny na język polski jako „zdrowie przez wodę”. Polega na dążeniu do równowagi między pięknym wyglądem, witalnością i wewnętrzną równowagą. W SPA możecie wybrać jeden z zabiegów w wodzie. Masaż relaksacyjny z aromaterapią dla par w kameralnym gabinecie również przewidziano w pakiecie. Poza tym na gości czeka kompleks basenów, hydromasaże, bicze wodne, zespół saun i jacuzzi. W przerwie między aktywnościami można wygodnie rozsiąść się na podgrzewanej leżance przy basenie.

Beskidy na weekend dla dwojga w SPA

Przenosząc się do południowej części Polski, do Beskidu Sądeckiego, znajdziemy doskonale wyposażony hotel na wymarzony weekend w SPA. Uzdrowiskowy charakter Krynicy-Zdroju pozwala zregenerować ciało i skorzystać z zalet naturalnych źródeł wód mineralnych. Amatorzy narciarstwa chętnie korzystają ze świetnie przygotowanych tras i stacji narciarskich. Położona na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego Krynica Górska to znakomite całoroczne miejsce na weekend dla dwojga. SPA zaprasza zakochanych do specjalnego gabinetu dla dwojga na relaksujące zabiegi dla par.

Wymarzony weekend w SPA w Kotlinie Kłodzkiej

Poszukując miejsca na wymarzony weekend w SPA, pozostańmy w południowej części Polski i przenieśmy się w Sudety, a dokładniej w okolice Kłodzka. Panuje tu umiarkowany ciepły klimat, a pogoda sprzyja rekreacji przez większą część roku. Każda pora roku ma tu swoje uroki. Przekonają się o tym goście, przyjeżdżając do urokliwej miejscowości uzdrowiskowej. Komfortowy i stylowy hotel w Polanicy-Zdroju zaprasza na weekend dla dwojga. SPA przygotowało zabiegi pozwalające zregenerować ciało i ukoić zmysły. Komfortowo wyposażone pokoje, profesjonalne zabiegi w SPA i kulinarne uniesienia w restauracji hotelowej umilą chwile spędzone razem.