Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Breloki do kluczy mają mnóstwo zastosowań! Poznaj 4 najciekawsze

Najczęściej wykorzystujesz je, jako zawieszkę do kluczy, tymczasem okazuje się, że wachlarz możliwych zastosowań jest o wiele większy. Breloki, bo o nich mowa mogą być stylowym i zawsze modnym dodatkiem, zwłaszcza że nie ma żadnych przeszkód, by nosić je dokładnie tak, jak lubisz. Gdzie możesz przypiąć brelok? Poznaj nasze inspiracje!

Niewielkie zawieszki mają mnóstwo zalet

Wydaje Ci się, że po breloki mogą sięgać wyłącznie dzieci i młodzież? Nic bardziej mylnego – niewielkie przywieszki mogą służyć każdemu. Zwłaszcza że dostępne w sprzedaży breloki zachwycają nie tylko różnorodnością, ale także – funkcjonalnością. Możesz przypiąć je do kluczy po to, by zwiększyć ich ciężar albo rozróżnić pęk firmowy od prywatnego, wykorzystać jako gadżet reklamowy albo niebanalny akcent prezentu, nie tylko na parapetówkę. Jak jeszcze możesz wykorzystać breloki? Poznaj cztery modne i praktyczne inspiracje!

1.      Brelok do małych przedmiotów – poznaj praktyczne rozwiązanie

Niewielkie przedmioty łatwo zgubić – nie tylko w czeluściach damskiej torebki. Pendrive, kosmetyczka, zapalniczka albo wizytowniki mogą być zdecydowanie bardziej widoczne (i stylowe!) jeśli przypniesz do nich brelok. Możesz postawić na ulubiony motyw, na przykład – roślinny lub zdecydować się na brelok ozdobny, utrzymany w minimalistycznym stylu. Takie rozwiązanie zachwyci Cię funkcjonalnością i zdecydowanie ułatwi odnajdywanie drobnych przedmiotów.

2.      Brelok jako przywieszka – do torebki lub plecaka

Modna przywieszka niekoniecznie musi być dołączona do torebki, którą kupujesz. O taką dekorację możesz zadbać sama. Jak? Wybierając breloki dekoracyjne. Niekoniecznie musisz łączyć je z kluczami – równie dobrze wyglądają przywieszone do zamka, paska albo klapy torby, sprawdzają się także w połączeniu z plecakiem, a nawet – eko torbą! Chcesz spersonalizować swoją walizkę? Sięgnij po brelok – literkę. Nie będziesz miał wątpliwości, że właśnie ten bagaż jest Twój!

3.      Brelok do ubrań – sprawdź, jak go nosić

Znudziły Ci się dżinsowe szorty? A może – szukasz sposobu na odświeżenie dżinsowej katany? Złamany zamek uniemożliwia Ci swobodne korzystanie z wciąż modnej bomberki? Sytuacji, w których niezbędny może okazać się brelok, jest naprawdę wiele! Ozdobna lina zastąpi suwak, a breloki do kluczy – literki okażą się ciekawym pomysłem na spersonalizowanie letnich szortów. Zwłaszcza że takie dekoracje doskonale prezentują się nie tylko na nadmorskim deptaku.

4.      Brelok jako dekoracja wnętrza – sprawdź nasze inspiracje

Nie wiesz, czym spiąć zasłony albo w jaki sposób wyróżnić poduszki dekoracyjne? Ponownie z pomocą przychodzą breloki do kluczy. Możesz przywiesić je do liny dekoracyjnej albo – przypiąć do rogów poszewki. Ciekawym pomysłem może okazać się girlanda z ulubionych przywieszek (również w dziecięcym pokoju), a także – ozdobienie nimi uchwytów mebli.