Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Słuchowisko, audiobook za darmo — „Posłuszna żona”, a także i inne ciekawe słuchowiska!

Ciągły pęd, niezliczona ilość obowiązków i zajęć sprawiają, że wiele osób zwyczajnie nie ma czasu na to, żeby sięgać po klasyczne książki. Nic w tym dziwnego, ponieważ szybszy tryb życia zobowiązuje do szukania alternatywy w postaci podcastów, słuchowisk i audiobooków, których można słuchać dołowienie wszędzie.

Słuchaj za darmo — słuchowisko, audiobook za darmo

Chcesz spróbować i znaleźć coś, co pochłonie Cię bez reszty? Na koncie Audioteki, które znajduje się na YouTubie udostępniony został w celach promocyjnych bezpłatny fragment audiobooka „Posłuszna żona”. To ponad godzinne słuchowisko, audiobook za darmo, to zaledwie 10 % z całości. Aby odsłuchać pełnego audiobooka, wejdź na Audiotea.com, na której znajduje się ta, a także wiele innych ciekawych powieści. Bo trzeba wiedzieć, że „Posłuszna żona” to wspaniała i wciągająca powieść napisana przez Kerry Fisher, ale wartościowych pozycji jest o wiele więcej!

Darmowe audiobooki — 3 darmowe audiobooki, które musisz usłyszeć!

Jakie książki doczekały się wersji z lektorem? Prawda jest taka, że jest ich tak wiele, że nie da się wszystkich zliczyć. Dlatego w tym artykule postaramy się przybliżyć trzy ciekawe pozycje, których możesz posłuchać zupełnie za darmo!

Barbara Wysoczańska „Narzeczona nazisty” — audiobook

Każdy, kto kocha zatracać się w historii zwykłych ludzi mieszkających na terenie naszego kraju w czasach wojny, powinien poznać chwytającą za serce opowieść o losach Hani. To kobieta, która pokochała wnuka niemieckiego hrabiego i stała się miłością jego życia. W tym samym czasie współpracuje z polskimi władzami, przekazując im tajne plany dotyczące planów nazistów. Ta wzruszająca i mrożąca krew w żyłach historia, doskonale pokazuje jak pozornie łatwa droga do miłości, może stać się wyboista i śmiertelnie niebezpieczna.

Demi Moore „Intymnie” – audiobook

Ciekawą alternatywą dla książek historycznych może być ta biografia wspaniałej aktorki. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że droga do sławy i pieniędzy nie zawsze jest usłana różami. Zdecydowanie w przypadku Demi Moore początki nie były kolorowe, a w grę wchodziły narkotyki, próba samobójstwa, gwałt, a do tego trzy nieszczęśliwe małżeństwa. To również opowieść o tym, jak trudne staje się życie gdy traci się dziecko. Fragment audiobooka zupełnie za darmo został udostępniony w celach promocyjnych.

Poczytawszy: „Dziewczyna w czarnej sukience” – kulisy zbrodni miłoszyckiej

Sprawa Tomasza Komendy jest znana chyba każdemu, jednak dokładne przybliżenie zbrodni miłoszyckiej skrupulatnie przedstawione zostało dopiero przez Ewę Wilczyńską. Morderstwo oprócz gwałtu jest najgorszą zbrodnią, za którą przewidziana jest surowa kara od wymiaru sprawiedliwości. Co jednak za kratki trafia zupełnie niewinna osoba i dlaczego tak właśnie się dzieje. Ten wspaniały audiobook przybliża wszystkie niuanse dotyczące bardzo trudnych spraw kryminalnych.

Audioteka — wspaniałe audiobooki dla każdego

Ciągle myślisz o tym, żeby czytać więcej, ale z uwagi na brak czasu skrupulatnie stworzone plany pozostają ciągle w sferze marzeń? Aplikacja na telefon może być doskonałym rozwiązaniem, ponieważ w znacznym stopniu ułatwi korzystanie z naszego serwisu, w którym znajdują się wartościowe audiobooki. Wystarczy jeden dzień, aby przekonać się, że czytając książki w formie audio, mamy możliwość poznać więcej ciekawych pozycji. Audiobooków można słuchać dosłownie wszędzie. Można ich słuchać w drodze do pracy, szkoły, a nawet czekając na wizytę do specjalisty.

Audioteka.com to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zwlekaj i zacznij poznawać nowe gatunki literackie. Każdy z audiobooków posiada opis i komentarze, które pomogą w wyborze odpowiedniego słuchowiska.

Artykuł sponsorowany.