Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Wieczór panieński na nowym poziomie

Wieczór panieński można zorganizować na setki sposobów. Dlaczego jednak nie pamięta się większości tego typu imprez? Dlatego, że z tych setek zawsze wybiera się któryś z najbardziej oklepanych schematów i próbuje się stworzyć aurę niezwykłości. Niestety – to za mało i żeby panieński zapamiętać na całe życie, to trzeba coś faktycznie zmienić.

Dobra zabawa niejedno ma imię

Wiemy, że dobra zabawa większości z was będzie się kojarzyła z alkoholem. Tylko tu pojawia się problem: czy naprawdę po przyjęciu pół litra na beret cokolwiek może być niezapomniane? To raczej gwarancja utraty przynajmniej części wspomnień i zniekształcenia pozostałych. I jakkolwiek nie zamierzamy się upierać przy bezalkoholowych panieńskich, to prawda jest taka, że przy dobrym scenariuszu nie trzeba nudy zapijać, więc więcej zostaje we głowie, a mniej we krwi.

Pomijając możliwość zorganizowania panieńskiego gdzieś, gdzie alkohol będzie niejako automatycznie wykluczony, czyli na polu paintballowym albo na gokartach, możecie po prostu dorzucić do planu więcej zabawy, zastępując nią siedzenie przy stoliku w loży.

Striptizer, ale nie taki, jak zawsze

Striptiz na wieczór panieński to chyba jedyny punkt programu, którego nie należy za bardzo zmieniać. Bo ostatecznie, kiedy nadarzy się kolejna podobna okazja? Ale w związku z tym warto więcej uwagi poświęcić wyborowi tancerza erotycznego. Wiemy, że w sieci znajdziesz setki ogłoszeń z tej kategorii, ale musisz mieć świadomość, że to wcale nie bułka z masłem. Striptiz męski na wieczór panieński to spore wyzwanie – pod względem artystycznym to wy, panie, jesteście bardziej wymagające od mężczyzn, dlatego tancerze erotyczni striptiz przygotowują i planują długimi godzinami, a najlepsi mają terminy zablokowane często na parę miesięcy do przodu.

Jeśli chcesz, żeby striptizer na wieczór panieński prezentował naprawdę wysoki poziom, to musisz wcześniej zająć się organizacją tego wydarzenia. To kwestia dobrania kostiumu, przygotowania ruchu scenicznego, dopasowania występu do miejsca, w którym show ma się odbyć – trochę pracy z tym będzie, a najlepszy striptizer nie będzie nigdy szedł na skróty.

Mniej gadania, więcej działania

Wiele wieczorów panieńskich legło w gruzach dlatego, że były przegadane w trakcie, a nie przed. A to trzeba pomyśleć, jaka impreza naprawdę się spodoba – niech nie będzie to wyjście jak każde, tylko tym razem z konkretnej okazji. Jeśli chodzi o striptizera, dajcie nam znać, a my uruchomimy nasze kontakty. Znajdziemy idealnego tancerza erotycznego, z którym dogadacie szczegóły występu. A resztę musicie ustalić między sobą: o której ruszacie, dokąd idziecie i czy robicie coś, poza odwiedzinami tych samych klubów, co zawsze. Warto poświęcić temu więcej czasu, niż zwykle, bo szanse na zapamiętanie sztampowego wieczoru panieńskiego są krytycznie bliskie zeru – a przecież zupełnie nie o to chodzi.

Organizujesz wieczór panieński? Sprawdź ofertę Army of Lovers